środa, 4 grudnia 2013

:>

Hej wszystkim!
Czy Wy tak samo jak ja, jesteście już zmęczenu tym tygodniem ? Ja już najchętniej, chciałabym mieć weekend, ponieważ odpocznę od szkoły, i tego tygodnia oraz pojadę do kina. Ostatnio napisałam e-maila do Sheinside, z prośbą o współpracę. Odpisali mi, żebym zrobiła kolaż zdjęć z ich rzeczami, tak więc zrobiłam możecie go zobaczyć tutaj: http://lofeofflove.blogspot.com/2013/12/sheinside_2.html. Wysłałam im, i odpisali dzisiaj rano, że dziękują za to, i jeszcze teraz w 10 dni muszę zdobyć 100 kliknięć w baner sheinside na moim blogu! Wtedy się zgodzą na współpracę, a bardzo mi na tym zależy, więc jeśli moglibyście trochę poklikać w baner na moim blogu? (tutaj macie screena)

Dla Was to tylko kilka kliknięć, a dla mnie dużo znaczy.. No i już nareszcie za 2 tygodnie święta, nie mogę uwierzyć *-*. Strasznie się cieszę, już nie mogę się doczekać:) To chyba jak większość z Was.
O! Przypomniało mi się coś, i zapomniałabym.
CZY KTOŚ Z WAS WIE, JAK SPRAWDZAĆ ILE SIĘ JUŻ MA KLIKNIĘĆ W BANER NA BLOGU?
Jeżeli wiecie, proszę napiszcie mi w komentarzu, będę wdzieczna!

Blogi na dzisiaj:
http://imagine-day.blogspot.com/
http://muszesandmuszes.blogspot.com/
http://olivee-blog.blogspot.com/

Proszę, napiszcie odpowiedź na to czy wiecie jak sprawdzać ile jest kliknięć w baner, i napiszcie też ile razy klikęliście w baner ! ;>

Prześlij komentarz