środa, 11 czerwca 2014

Moi ulubieni vlogerzy #2

Dzisiaj przychodzę do Was z postem, o moich ulubionych vlogerach! Jest to już drugi taki post na moim blogu, i pewnie będzie ich jeszcze więcej. Więc, zaczynajmy!

Olciiak


Ola - 17 letnia dziewczyna mieszkająca w Warszawie, interesująca się modą, urodą, sportem, oraz zdrowym trybem życia. Swój kanał "Olciiak" na youtube prowadzi od stycznia 2014 roku. Chociaż nie znam jej osobiście, to po jej filmikach widać, że jest osobą bardzo miłą, sympatyczną i zabawną. Codziennie oglądam jej filmiki, niektóre nawet po kilka razy. Uwielbiam jej kanał, tak samo jak i jej blog, chciałabym ją kiedyś poznać tak osobiście.  


Zmianocholiczka


Magda - 18 letnia dziewczyna, w internecie znana jako "Zmianocholiczka". Magda interesuje się modą, zakupami oraz kosmetykami. Jej pasią jest blogowanie, oraz vlogowanie. Oglądam jej filmiki już bardzo długo, ale wcześniej jakoś nie była to moja ulubiona vlogerka. Nie dawno zaczęłam co raz częściej czytać jej bloga, oraz oglądać jej filmiki wtedy jakoś bardziej ją polubiłam:) Najbardziej podobał mi się jej filmik "room tour" w którym gdy pokazywała swój pokój, to ten filmik trwał może jakoś z 30 minut, ponieważ pokój ma na prawdę duży i bardzo dziewczęcy. Magda przyjaźni się także z Olą, o której pisałam już wyżej. I tak samo, chociaż nie znam jej osobiście, to chciałabym ją poznać.


Causeiloveu1


Hania - 16 letnia dziewczyna, mieszkająca w Koszalinie. W internecie znana jako "Causeiloveu1". Filmiki kręci głównie w tematyce kosmetycznej. Jest niby zwykłą dziewczyną, ale coś ma takiego w swoich filmikach, że po prostu chce sięje oglądać! Uwielbiam oglądać jej filmiki. Hania ma dopiero 16 lat, a gdy przypadkowo zaczęłam oglądać jej filmiki, myślałam, że to jest już jakaś dorosła kobieta:D. Więcej o niej, dowiedziałam się gdy zaczęłam śledzić jej aktywność na facebooku, oraz gdy zaczęłam czytać jej aska.


Prześlij komentarz