czwartek, 10 kwietnia 2014

Moi ulubieni vlogerzy

Chciałam Wam podziękować, za cztery tysiące wyświetleń na blogu, i 99 obserwacji! To mnie motywuje, do coraz częstszego pisania postów na blogu. Ale już nie przedłużając, przejdźmy już do sedna tego postu, więc dzisiaj chce Wam przedstawić 4 vlogerki które od bardzo dawna już na YouTube je subskrybuje i oglądam, oraz czytam ich blogi. 

Weronika Załazińska 
Osiemnastoletnia dziewczyna mieszkająca w Krakowie. Swój kanał na YouTube prowadzi już rok, za to bloguje już ponad 6 lat. Jest osobą miłą, kochającą podróżować.


Bethany Mota
Osiemnastoletnia dziewczyna, mieszkająca w Californii, która biję popularnością w internecie Lady Gaga, i wszystkie pisma modowe razem wzięte! Filmiki na YouTube zaczęła wrzucać w wieku 14 lat, teraz jej filmy mają ponad 200 mln wyświetleń! Bethany ma na Youtube o pół miliona więcej subskrypcji niż Lady Gaga.
Jest osobą miłą i energiczną.


Agata Wojtkowiak
Piętnastoletnia dziewczyna, o ksywce "Szczurek" mieszkająca w Ostrowie Wielkopolskim. Interesująca się fotografią, jazdą na deskorolce oraz na fishboardzie i dekorowanie wnętrz. Na swoim kanale ma już ponad dziewiętnaście tysięcy subskrypcji! Agata ma już swój fanpage na facebooku "Szczurkonators".


Lucy Wojtacha
Czternastoletnia dziewczyna mieszkająca w Norwegii, kochająca modę, fotografię oraz dekorowanie wnętrz. Swój kanał na YouTube prowadzi już ponad 3 lata, a subskrypcji z każdym dniem jest coraz więcej! Lucy jest osobą bardzo miłą. Kiedyś chciałabym ją poznać osobiście


Prześlij komentarz