środa, 23 października 2013

♥na zawsze...♥

Heeeej ♥ !

Więęęęęc tak , dzisiaj był bardzo męczący dzień . Na wf-ie jak zwykle , graliśmy w kosza , ale zawsze jak gramy to dajemy z siebie wszystko , i tak też było dzisiaj , nie mogłam oddechu złapać. Później na matematyce było straaaasznie nudno , jakoś matma minęła szybko , i nareszcie przerwa ♥ !
Przerwy z tym wszystkim oczywiście najlepsze hehe ;D . Z koleżankami chodzimy do łazienki , wchodzimy na drzwi i tak sobie na tych drzwiach jeździmy jakby , zawsze dużo śmiechu , chodzimy też po szkole , słuchamy muzyki , śpiewamy robiąc przypał , połowie klasy :)) . Na technice szyliśmy jakieś pokrowce na telefon i igła mi w skóre się tak mocno wbiła , że krew poleciała . Na J. Polskim sprawdzian , łatwy jak nie wiem co. No i w końcu poszliśmy do domu , niby nie da się opisać tego tak że było męcząco , ale pozniej w domu musialam posprzatac w pokoju , nauczyc sie itd..
O , zapomniała bym , na przerwie z Moniką spiewalysmy sobie haha ;D beka była. Posłuchajcie:


I jak widzieliście juz tytul dzisiejszego posta NA ZAWSZE , chodzi o piosenkę , DAWIDA KWIATKOWSKIEGO ♥ !
Właśnie nie dawno , Dawid wydał nową piosnkę , " na zawsze " . Piosenka mi się bardzo podoba , i tak mi się w głowę wkręciła , że caly czas ją słucham , i juz praktycznie na pamięć znam :DJak Wam minął dzisiejszy dzień ? ♥
Komentujcie , i dawajcie pomysły na kolejne posty. ;*
Prześlij komentarz