poniedziałek, 13 października 2014

jesienne Q&A

Na początku chciałabym Was przeprosić za dość długą nieobecność na moim blogu, powodem tego było to, że musiałam oddać mojego laptopa do naprawy i nie miałam nawet jak wejść na bloga, tyle co na telefonie ale to nie to samo. Szczerze, to ostatnio miałam ochotę zrezygnować z bloga, ale gdy przeczytałam dość dużą liczbę komentarzy pod ostatnim postem, to zmotywowało mnie do dalszego prowadzenia bloga. Zdziwiłam się także dużą liczbą wyświetleń ostatniego posta, bo było ich 235! Mam teraz strasznie dużo sprawdzianów w tym tygodniu aż 6, plus jeszcze diagnoza z j. angielskiego z 6 lat w szkole podstawowej. Mam nadzieję, że jakoś znajdę czas na bloga jak i na naukę:) A dzisiaj przychodzę do Was z pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi obecnej pory roku czyli jesieni. Chciałabym takim postów zrobić 3, więc jeśli macie jakieś pytania, zadawajcie je w komentarzu!


♥1♥
Twoje skojarzenia z jesienią to...?

Filmy, sweterki, ciepłe napoje, spadające liście.

♥2♥
Czego najbardziej nie lubisz podczas jesieni?

Gdy pada deszcz, jest zimno. Najgorzej jest gdy wstaje rano do szkoły, i patrzę przez okno a tam deszcz! Wtedy już nawet nie mam ochoty wychodzić z domu.

♥3♥
Co lubisz robić w deszczowe, jesienne dni?

Oglądać filmy, przeglądać aska, instagrama, facebooka, słuchać muzyki, czytać różne blogi. 

♥4♥
Co najchętniej pijesz jesiennymi wieczorami?

Najczęściej jest to herbata owocowa. Nie wyobrażam sobie wieczoru, bez picia herbaty. 

♥5♥
Jaka piosenka kojarzy Ci się z jesienią?

Nie ma takiej piosenki.

♥6♥
Lubisz czytać posty Q&A na innych blogach?

Uwielbiam! jesienne Q&A to moim zdaniem jeden z najlepszych tagów. 

♥7♥
Co najbardziej podoba Ci się w tej porze roku?

Ciepłe sweterki!

To już wszystkie pytania, wybrałam tylko 7, ponieważ dzisiaj nie za bardzo mam czas, a chciałam w końcu wrócić na bloga! Myślę, że się Wam podobało, jeżeli macie jakieś pytania co do jesieni, piszcie w komentarzu!♥


Prześlij komentarz